Hlavní navigace

Dar - zaevidování

  • (neregistrovaný) 85.160.27.---

    28. 8. 2008 8:57

    Dobrý den, prosím o radu, vedu DE a darem jsem dostala počítač. V darovací smlouvě je vyčíslena jeho cena. Já tedy v DE zaeviduji příjem této částky a tato částka bude podléhat dani z příjmu FO?
    Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 8. 2008 12:28

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Dar - zaevidování
      Ano, dary přijaté v souvislosti s podnikáním anebo s jinou samostatnou výdělečnou činností (§ 7 zákona) jsou předmětem daně z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).