Hlavní navigace

Výpověď

  • (neregistrovaný) 80.188.120.---

    28. 8. 2008 9:16

    Chtěla jsem se zeptat: zaměstnanec chce dát výpověď,ale je v pracovní neschopnosti.Výpoveď je platná.Pouze zaměstnavatel nesmí dát výpověď zaměstanci pokud je v pracovní neschopnosti?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 8. 2008 9:24

      VH (neregistrovaný) 88.101.60.---

      Re: Výpověď
      Ano, pro výpověď ze strany zaměstnavatele obecně platí v době PN zaměstannce zákaz, ale naopak tento zákaz se neuplatní v případech podle § 54 zák. práce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).