Hlavní navigace

Jednatel - příjmy

  • (neregistrovaný) 89.176.123.---

    28. 8. 2008 10:42

    Dobrý den, pokud jednatel pobírá příjmy dle §7, znamená to, že si musí dělat sám daňové přiznání?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 8. 2008 10:48

      Jirka (neregistrovaný) 62.177.107.---

      Re: Jednatel - příjmy
      Jednatel má od společnosti příjmy podle § 6. Pokud má i jiné příjmy podle § 7, musí si (jako každý) udělat sám daňové přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).