Hlavní navigace

Rodičovský příspěvek

  • (neregistrovaný) 195.113.198.---

    1. 9. 2008 6:47

    Může mi prosím někde napsat platný zákon, kde najdu na jak dlouho může být 3-leté dítě ve školce, abych dostala rodičovský příspěvek ? A kde by se dal na internetu najít ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 9. 2008 7:30

      M.H. (neregistrovaný) 83.208.69.---

      Re: rodičovský příspěvek
      Je to zákon 117/1995 v aktuálním znění, § 30b odst. 2:

      http://www.zakonycr.cz/seznamy/1171995Sb.html

      Jinak u dítěte od tří let to jsou buď 4 hodiny denně nebo 5 dní v měsíci libovolně dlouho. V jednom měsíci není možné oboje kombinovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).