Hlavní navigace

Školení na prog.POHODA

• (neregistrovaný) 88.100.172.---

1. 9. 2008 11:01

Dobrý den, opravdu jste nikdo nebyl na školení úč.Programu Pohoda? už jsem jednou zadávala tento dotaz a nikdo neodpověděl. cena školení je dost vysoká proto mě zajímá jestli je to k něčemu a jak to probíhalo. Děkuji za Vaše odpovědi. Iv

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 9. 2008 11:11

JanaH (neregistrovaný) 81.92.152.---

Re: školení na prog.POHODA
      Dobrý den,
      já na školení byla asi před třemi lety a to na to podvojné účetnictví. Neříkám, že mi to školení nedalo vůbec nic, ale pokud ovládáte prostředí Windows a máte přečtenou jejich knížku, tak víte víc než polovinu toho, co vám tam řeknou. Je to asi jako z každým školením. Něco víte, něco málo se dozvíte, a jakmile dojde k řešení určitého problému, tak jim stejně dodatečně napíšete o radu, na kterou vám, dle mé zkušenosti, ochotně odpoví.
      Záleží hodně na tom, jestli už s Pohodou pracujete a nebo ji máte teď nově pořízenou. Já se s ní potkala zhruba půl roku před tím školením a nebyla jsem na ní hned závislá, takže jsem do programu vplula postupně a popravdě řečeno, měla jsem i po ruce člověka, který s ní pracoval přes deset let a ochotně mi poradil.
      Jana

• 1. 9. 2008 11:11

hela (neregistrovaný) 90.177.109.---

Pohodu jsem se naučila sama, jde to celkem rychle, když jsem něco nevěděla, zeptala jsem se na jejich podpoře nebo hledala tady.

• 1. 9. 2008 11:16

Zlatka B. (neregistrovaný) 80.188.116.---

Já taky sama,dle knižní příručky to jde,nebo volám na podporu.

• 1. 9. 2008 12:37

Petr (neregistrovaný) 82.100.63.---

Dobrý den. Byl jsem na školení na účetnictví, účetní uzávěrku a mzdy. Vzhledem k tomu, že jsem pohodu už relativně ovládal šlo to jako po másle. Moc nových věcí jsem se nenaučil, ale přesto si myslím, že to bylo ku prospěchu. Našel jsem pár jednoduších způsobů účtování, o kterých jsem nevěděl. Dá se říct, že ovládám téměř všechny moduly. jedině sklady nevedeme. V případě nějakých dotazů mě můžete kontaktovat, rád pomohu. kepe@centrum.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).