Hlavní navigace

odstupné - zápočtový list

  • (neregistrovaný) 82.142.124.---

    1. 9. 2008 14:18

    Dobrý den, pokud bylo zaměstnanci vyplaceno odstupné, musí se uvádět na zápočtový list?
    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 9. 2008 14:24

      xy5 (neregistrovaný) 195.47.3.---

      Re: odstupné - zápočtový list
      co se má psát na potvrzení o zaměstnání - zápočtový list, máte uvedeno v § 313 Zák. práce
      odstupné se již na potvrzení nepíše (psávalo se před několika lety - to v době, když bylo vyplaceno odstupné, tak nebyl nárok za tyto měsíce na podporu v nezam.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).