Hlavní navigace

Nákup za hotové

  • (neregistrovaný) 77.242.82.---

    3. 9. 2008 7:26

    Dobrý den,

    existuje zákonem stanovený limit od kterého musím platit převodem?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 9. 2008 8:10

      Míša (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: Nákup za hotové
      upravuje zákon č.254/2004Sb. §4 , limit je 15000eur na českou měnu se použije přepočet aktuálního devizového kurzu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).