Hlavní navigace

Sídlo firmy a provozovna jinde-kam hlási

  • (neregistrovaný) 88.102.108.---

    3. 9. 2008 14:25

    prosím o radu, nově vznikající společnost s r.o. bude mít sídlo v místě bydliště, ale provozovnu jinde musí se to někam hlásit? děkuij

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 9. 2008 15:08

      L (neregistrovaný) 212.47.19.---

      Re: sídlo firmy a provozovna jinde-kam h
      Platí to i u podnikatele - fyzické osoby? A hlásit provozovnu je povinnost nebo jen diobrá vůle podnikatele? Pokud ano, podle kterého § ? Děkuji

    • 3. 9. 2008 16:44

      A (neregistrovaný) 85.207.106.---

      Re: sídlo firmy a provozovna jinde-kam h
      Ano, platí po i u fyzické osoby. Přečtěte si § 18 a § 45 Živnostenského zákona.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).