Hlavní navigace

§ 55 ZP - při pracovní neschopnosti

  • (neregistrovaný) 78.102.144.---

    3. 9. 2008 16:03

    Dobrý den,
    prosím o radu. Zaměstnanec se několik dní bez vysvětlení nedostavil do zaměstnání (víme, že byl po hospodách). Ještě než jsme mu stačili předat "Okamžité zrušení pracovního poměru dle § 55 ZP", předal nám neschopenku se spětným datem a neschopnost stále trvá. Můžeme mu stále dát okamžité zrušení prac.poměru?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 9. 2008 16:18

      Jiřka (neregistrovaný) 88.101.130.---

      Re: § 55 ZP - při pracovní neschopnosti
      Pokud má tou neschopností omluvenou celou tu původní neomluvenou absenci, tak bohužel pracovní povinnosti neporušil. Lékař mu to vlastně omluvil.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).