Hlavní navigace

Občan - prodej nakupeného os.auta hned

  • (neregistrovaný) 212.111.9.---

    4. 9. 2008 14:47

    Dobrý den,

    prosím když jako občan koupím osobní auto a za měsíc ho prodávám, musím rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou zdanit jako ostatní příjem dle §10 - podat přiznání?

    §4/c - osvobozeno je při splnění časového testu tzn. prodat až po jednom roce?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).