Re: ELDP, změna na OSSZ
U ELDP to bude pracovní poměr 0 pořád. Rozlišujete na 0 nebo 1, ev.2 pouze pokud se jedná o několik SOUČASNĚ běžících pracovních poměrů u jednoho zaměstnavatele. Jestli tedy má jen změnu úvazku u jediného pr.poměru, na ELDP se to nijak neprojeví. Na přihl. k NP se úvazek uvádí,změnu tam můžete nahlásit, i když v průběhu pojištění, jde-li o stejný druh pojistného poměru , je změna úvazku k ničemu.
Snad jsem Vás dobře pochopila- že se jedná o jeden pr.poměr, nikoli o dva nebo o pr.poměr a dohodu.
Re: ELDP, změna na OSSZ
Do 31.8., to bude 1 a od 1.9. 0. Prostě první skončil 31,8,
druhý se změnil na první ( jediný- označ. nulou.).Psala bych to až od změny, proč celý rok?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Město omylem zvýšilo daň z nemovitostí u bytů, pokusilo se to hodit na berňák
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
5. 9. 2008 10:37
Máme zaměstnance s prac. poměrem "0" do 31.8.08 a s prac. poměrem "1", kteký dále pokračuje, došlo pouze ke změně úvazku na celý. Na ELDP u prac. poměru "0" udělat ukončení a nadále vést ELDP s prac. poměrem "1", i když už se vlastně nejedná o druhý, ale o první pracovní poměr? Nebo do 31.8. psát "1" a od 1.9. "0"?
A u změny (změna úvazku) prac.poměru "1", které se zasílají na OSSZ, dále psát "1" nebo "0"? Druhý pracovní poměr v současné době již není druhý, ale jediný, tedy první. Děkuji za odpověď.