Hlavní navigace

Generální plná moc

• (neregistrovaný) 85.160.1.---

5. 9. 2008 13:12

Prosím poradit, syn odjíždí na rok studovat do Austrálie a z toho důvodu přerušuje OSVČ, bude však nutné podat přiznání k dani i přehledy na ZP a SP popř vyřídit další věci, které by se vyskytli. Hledala jsem nějaké znění plné moci zde na business centru, ale nedaří se mi. Může mi někdo poradit. Je zapotřebí ověřená plná moc či nikoli a stačí 1x či několik ověřených kopií. Díky za rady. Jana

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2008 13:34

irena (neregistrovaný) 83.69.33.---

Re: generální plná moc
      Dobrý den, mám s tímto takovou zkušenost, že na FU jsem musele dát úředně ověřenou plnou moc, určitě bude stejná situace na OSSZ a ZP.

• 5. 9. 2008 13:36

Jana (neregistrovaný) 85.160.1.---

Děkuji za odpověď a nemůžete mi poradit kde bych našla nějaký vzor generální plné moci, aby měl všechny náležitosti. díky Jana

• 5. 9. 2008 13:45

irena (neregistrovaný) 83.69.33.---

Mám to napsané v tomto smyslu: zplnomocňuji tímto paní ... k zastupování a vyřizování všech záležitostí na FU, OSSZ, ZP a dále např. k přebírání veškeré korespondence. Na FU mi toto stačilo.

• 5. 9. 2008 14:16

Karel (neregistrovaný) 195.122.214.---

Já, níže podepsaný
      vvvvvvvvvvvvvv, narozený vvvvvvvvv, r.č. vvvvvvvvvvvvv
      trvale bytem na adrese vvvvvvvvv, vvvvvvvvvvvv
      /dále jen „zmocnitel“/

zmocňuji tímto
      pana vvvvvvvvvvvv, narozeného vvvvvvvvv, r.č. vvvvvvvvvvvvv
      bytem na adrese vvvvvvvv, vvvvvvvvvvvvvvv
      /dále jen „zmocněnec“/,

aby mne v plném rozsahu bez jakéhokoli omezení zastupoval a činil za mne mým jménem všechny právní úkony, ke kterým jsem oprávněn. Zejména, nikoliv výlučně, zmocněnce zmocňuji k podepisování veškerých listin, přebírání doručovaných písemností, podávání žádostí, návrhů, stížností, námitek a jiných opravných prostředků včetně vzdání se práv k těmto úkonům, dále k jednání mým jménem před všemi státními úřady, jakož i úřady samosprávy, soudy a jinými orgány státní správy.

K výše uvedenému zmocněnce zmocňuji i tehdy, pokud je k některému z úkonů vyžadována dle právních předpisů zvláštní plná moc.

• 7. 9. 2008 11:18

1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

ověřená být nemusí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).