Hlavní navigace

Změna pracovní smlouvy

• (neregistrovaný) 213.226.197.---

9. 9. 2008 9:41

Zaměstnavatel mi (po mém souhlasu) změnil pracovní smlouvu. Situace se ovšem momentálně jeví tak, že po téměř 3 měsících, kdy mám novou práci vykonávat (není to převod na jinou práci, je to jen převzetí práce za kolegu, plus ještě k té mé původní) mi kolega ještě stále nebyl schopen žádné informace předat, se zákazníky nadále jedná většinou on (ačkoliv on sám je převedený na jinou práci, do které se mu prostě už po tolika letech asi nechce), neprošla jsem žádným pořádným zaškolením nebo vysvětlením, co že to mám vlastně vůbec dělat,... Šéf po mě ovšem stejně každý měsíc chce podávat hlášení s finančními výhledy do příštího měsíce a zodpovědnost za zakázky (resp. tržby), se kterými já vůbec nepříjdu do styku (protože mi o nich nikdo ani nic neřekne a zmíněný kolega mi je schopen odpovědět, že když nevím, tak si mám dojít za někým jiným, že on to vysvětlit neumí...) a tudíž vůbec netuším kolik zakázek už proběhlo nebo co se chystá do budoucna...A tyto přehledy tímpádem dělat nechci. Poradil byste mi prosím někdo, co dělat? Děkuji! jitka

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).