Hlavní navigace

Organizační změny-odstupné

  • (neregistrovaný) 90.176.20.---

    10. 9. 2008 8:10

    Prosím vás,co všechno patří do organizačních změn (kvůli odstupného). Patří tam i to, že když zaměstnanci mají ve smlouvě 6ti hodinovou prac.dobu a zaměstnavatel to chce změnit na 8 hod.prac.dobu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2008 11:53

      Jarka M (neregistrovaný) 85.70.179.---

      Re: organizační změny-odstupné
      to rozhodně ne mrkněte do zákoníkz práce § 52 tam je taxativně vyjmenováno, co je důvod k výppovědi a § 67 hovoří o odstupném. Tady můžete jen dohodou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).