Hlavní navigace

DPH - dovoz

  • (neregistrovaný) 213.226.213.---

    10. 9. 2008 10:17

    Nejsem plátce DPH, prosím nevíte někdo jak je to s registrací k DPH při dovozu ojetých vozidel z EU? Platí také limit 1 mil.Kč? Nebo je to podle jiného paragrafu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2008 10:42

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: DPH - dovoz
      To záleží na tom, zda kupujete z EU od plátců, nebo od neplátců. Od plátců - limit 320000,00 Kč a již překročením limitu se stáváte plátcem - § 94 odst. 6 ZDPH. Od neplátců - limit 1 mil. Kč - § 94 odst. 1 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).