Hlavní navigace

Daň z převodu - daň platí kupující

  • (neregistrovaný) 81.19.4.---

    10. 9. 2008 14:49

    Pokud budu při prodeji nemovitosti mít ve smlouvě, že daň z převodu platí kupující, je to zároveň pro tu firmu finanční náklad daňově účinný? Pokud ano, dle kterého §? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2008 15:11

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: daň z převodu - daň platí kupující
      §24 ch,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).