Hlavní navigace

ELDP - špatně vyplněný

• (neregistrovaný) 193.179.143.---

10. 9. 2008 18:20

Dobrý den, minulý týden jsem na OSSz zanesla ELDP za zaměstnance, který ukončil pracovní poměr. Teď jsem si všimla, že jsem vyplnila špatné datum v kolonce "výdělečná činnost v organizaci od". Co mám dělat?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2008 18:49

martinaN. (neregistrovaný) 217.197.144.---

Re: ELDP - špatně vyplněný
      Vystavte nový a pošlete ho s průvodním dopisem znovu na OSSZ, nezapomeňte jeden originál dát bývalému zaměstnanci, musíte ho prostě znovu zavolat ať to přijde podepsat. OSSZ se stejně ozve, že jim to tam nesedí s prac.smlouvou.

• 10. 9. 2008 22:11

beta (neregistrovaný) 82.150.166.---

Re: ELDP - špatně vyplněný
      nepřidělávejte si zbytečnou práci, úplně normálně napíšete nový, do kodu nahoru napíšete 52 - opravný pro ukončený PP a oprava ze dne - datum, kdy jste vystavovala ten první a odešlete elektronicky nebo předáte na OSSZ (jak jste zvyklá), toť vše, průvodní dopis je zbytečnost ! souhlasím pouze s tím, že kopii tohoto opraveného ELDP odešlete z-ci k podpisu, vlastně nesouhlasím :) z-ci nenáleží v žádném případě originál (kdo to odpovídal ..??) a také vám ho nemusí přijít znovu podepsat - vezměte si, že např. Z-el je v LB a zaměstnanec se odstěhuje do Ostravy - byl by bláhový, kdyby se harcoval k vám jen kvůli podpisu evidenčáku - to se dá ošetřit úplně jinak ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).