Hlavní navigace

Stravenky-nepeněžní příjem

  • (neregistrovaný) 90.183.74.---

    11. 9. 2008 10:30

    Zaměstnavatel poskytuje zaměstnanci celou hodnotu stravenky bez úplaty.Zaměstnavatel si dává 55% do nákladů, 45% hradí ze zisku.To je jasné. Ale co zaměstnanec ? Je pro něj hodnota stravenku jako nepeněžní příjem osvobozena dle ZDP § 6/9b. ??zaměstnanci se stravují v restauraci.Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).