Hlavní navigace

Prace na vyrobku z EU

  • (neregistrovaný) 83.208.40.---

    11. 9. 2008 10:53

    Chtěla jsem se prosím Vás zeptat.Zákazník nám doveze výrobky z Německa,opracujeme je a zase si je odveze zpět do Německa.
    Fakturu vystavím s DPH nebo bez DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2008 8:02

      annn (neregistrovaný) 77.242.82.---

      Re: Prace na vyrobku z EU
      § 10 odst. 5 ZDPH pokud je objednatel plátce. Bez DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).