Hlavní navigace

pořádání kongresu v EU - jak s DPH??

  • (neregistrovaný) 148.188.17.---

    11. 9. 2008 16:39

    Dobrý den, prosím o radu... Obdržela jsem fakturu od firmy, která zprostřekovává kongresy v EU. Fakturuji nam za ubytovani, stravu, organizacni zabezpeceni, dopravu.
    Jedna se mi o to, kdyz je misto plneni v EU, fakturuji nam spravne s 19% DPH? Neměli by být registrovaní k dani v témže státě? Nejsem si vůbec jistá a jsou to docela velké částky. Díky moc za rady. Jsem zoufalá... :-(((

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2008 7:35

      julka (neregistrovaný) 77.242.82.---

      Re: pořádání kongresu v EU - jak s DPH??
      Ano, kongres by měl být s DPH §10 odst. 4 písm. a.
      Pokud najdete na vyhledávači registr SKP pak třeba najdete, co tam do kongresů všechno patří dle členění SKP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).