Hlavní navigace

Žádost o prominutí daně

  • (neregistrovaný) 89.24.4.---

    12. 9. 2008 9:50

    Dobrý den,chtěla bych vědět jestli je nějaká sankce pro FÚ když podle zákona má odpovědět na žádost do 30 dní a nestalo se tak?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2008 10:35

      zitka (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Žádost o prominutí daně
      No, jestli jste žádali o prominutí daně, tak se nedivím, to se postupuje na příslušné Finanční ředitelství a následně na Ministrestvo financí.

      Jinak nečinnost správce daně řeší §34c zákona 337/1992 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).