Hlavní navigace

E-shop a podminky a ochrana kupujiciho

• (neregistrovaný) 72.131.14.---

13. 9. 2008 5:12

Dobry den.30 cervence 2008 jsem si u www.mujobchod.info.cz objednala a zaplatila e-shop v hodnote 24 000,-kc.Mam fakturu o zaplaceni a po delsi dobe mi byla poslana demo verze,ktera nefunguje v plnem rozsahu /jedna se o QUICK.CART a jak jsem zjistila muzu si ho zdarma stahnout i ja.Zaplaceno byl i e-shop na miru.Na Zadosti o manual atd. se reaguje formalne co se chce a jednou vetou a nic mi nebylo dodano.Pouze mne pan zaregistroval www.Jeho odpoved vzdy je ,,,brzo se ozvu,, Poslal mi 2 navrhy/okopirovane a muj navrjh vubec neakceptuje.Nevim jaky zakon mne chrani a mam se obratit kde?Je tady moznost?
    Dekuji za kazdy nazor nebo odbornou radu Libuse

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 9. 2008 12:36

Honza (neregistrovaný) 82.150.166.---

Re: e-shop a podminky a ochrana kupujici
      Kontaktujte mne na e-mail.

Je zde prilis malo informaci. Predevsim chybi ta nejzasadnejsi: mate nejakou smlouvu, popr. dalsi pisemne doklady (napr. e-maily atd...)?

• 13. 9. 2008 20:59

bb (neregistrovaný) 193.165.13.---

Adresa kterou jste napsala není ale vůbec funkční.
      Není to www.mujobchod.info ?

• 13. 9. 2008 23:47

LIBUSE (neregistrovaný) 72.131.14.---

Dobry den,
      dekuji vam za rady .Musim rict,ze jsem vzala pouzila urcite rady a znovu,tentokrat opet emailem a pote to stejne jsem tlumocila telefonicky.pan B.velice vstricne reagoval a zacal ihned pracovat na mem e-shopu a zodpovedel mi mych par dotazu k praci.Dokonce jsem od neho dostala ke komunikaci/spis vyprosila/skype/jelikoz ziji v zahranici a volani na mobil se prodrazuje.Slibil a tet se uvidi.Ale vsem dam jednu radu .Az si date udelat e-shop nebo cokoliv BEZ TERMINU nic neplatte.Neznamena to,ze muj problem skoncil.vzdy se rada dohodnu ,ale....jak to nejde.
      Preji pekny den a dekuji vsem Libuse

• 23. 9. 2008 3:54

LIbuse (neregistrovaný) 72.131.14.---

Dobry den,
      po kritice a vsem co tuto diskusi rozpoutalo,rada vsem zdeluji,ze dnes p.Bartek svoje zavazky vuci mne splnil a plne funkcni e-shop mi predal.Domluvily jsme se jeste na par detailech vylepseni a nabidl mi pomoc.Uznal i svoji chybu.
      Timto se chci i ja verejne p.Bartkovi omluvit a poprat mu co nejvice spokojenych zakazniku.
      www.spolecenske-a-svatebni-saty.cz
      Libuse

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).