Hlavní navigace

DPH do 3.zemí

  • (neregistrovaný) 89.29.7.---

    14. 9. 2008 22:57

    prosím zkušené účetní , místo plnění v tuzemsku, provedení služeb - rozvody plynu v budově, fakturujeme mimo EU, jak s DPH, vůbec tomu nerozumím co jsem zde již vyčetla (§67, 10/4, 10/5 ???
    prosím o radu, může být bez DPH a jak daŇ.přiznání...díky moc....

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 9. 2008 13:32

      irena (neregistrovaný) 212.111.7.---

      Re: DPH do 3.zemí
      §10/1 - místo plnění při poskytnutí služby vztahující se k nemovitosti....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).