Hlavní navigace

Cestovní náhrady

  • (neregistrovaný) 217.112.166.---

    16. 9. 2008 13:49

    Dobrý den, prosím o radu. OSVČ, auto je v majetku firmy. OSVČ vede knihu jízd. Jede na služební cestu, má nárok na stravné?Jestli ano, v jaké výši? Je toto daňově uznatelným nákladem? Musí vplňovat cestovní příkaz?Předem moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 9. 2008 14:31

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Cestovní náhrady
      Ano je nákladem dle §24 k (nad 12 hodin).Musí evidovat dobu na sl. cestě, jest-li to bude v CP, nebo na dokumentu s jiným názvem je jedno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).