Hlavní navigace

Nárok na dovolenou

  • (neregistrovaný) 83.208.177.---

    17. 9. 2008 8:56

    Mají nárok na dovolenou zaměstnanci, kteří pracují na dohody?
    Mají nárok na dovolenou neuvolnění zastupitelé?
    Jaký mají nárok na dovolenou zaměstnanci, kteří jsou zaměstnáni na údržbu zeleně obcí?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2008 9:02

      R (neregistrovaný) 81.90.162.---

      Re: Nárok na dovolenou
      Zaměstnanci na dohodu o pracovní činnosti mají nárok na dovolenou jen pokud by jste to měli ve smlouvě nebo vnitřních předpsech , jinak ne.
      Zaměstnanci na dohodu o provedení práci nárok nemají.
      Zaměstnanci na údržbu zeleně- záleží jestli jsou v pracovním poměru pak ano jestli na dohodu viz.výše.

    • 17. 9. 2008 9:47

      Věra (neregistrovaný) 83.208.177.---

      Re: Nárok na dovolenou
      Zaměstnanci na údržbu veřejné zeleně jsou zaměstnáni na hlavní pracovní poměr obcí. Nevím, zda mají nárok na 20 dnů nebo na 25 dnů dovolené jako státní zaměstnanci.

    • 17. 9. 2008 10:12

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: Nárok na dovolenou
      Neuvolnění zastupitelé nejsou zaměstnanci obecního úřadu.Nepobírají plat, pouze měsíční odměny.Nárok na dovolenou proto není.Zaměstnanci OÚ odpověď viz. výše.
      Dovolená zaměstnanců zaměstnavatelů uvedených v § 109 odst. 3 -územní samosprávný celek-činí 5 týdnů v kalendářním roce.

    • 17. 9. 2008 10:13

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: Nárok na dovolenou
      Ještě upozornění. od letošního roku odvádějí i neuvolnění zastupitelé ZP z této odměny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).