Hlavní navigace

Konkurenční doložka

  • (neregistrovaný) 89.235.31.---

    17. 9. 2008 9:35

    Mám dotaz jak je to s finančním plnění v případě KD .
    Jaká částka a kdy vyplácet ? Během pracovního poměru nebo až po skončení ?
    Hana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2008 9:47

      M. (neregistrovaný) 80.188.113.---

      Re: konkurenční doložka
      Po skončení prac. poměru - nejdéle po dobu 1 roku, a to dle dohody mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem - musí být písemná.
      Penežité vyrovnání za každý měsíc plnění závazku zaměstnance, o to ve výši nejméně průměrného měsíčního výdělku.

      § 310 a 311 zákona č. 262/2006 Sb. Zákoník práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).