Hlavní navigace

Závazky rok po splatnosti

  • (neregistrovaný) 217.196.212.---

    17. 9. 2008 17:51

    Dobrý den,
    může mi někdo poradit?Je pravda , že nezaplacené závazky, které jsou víc než rok po splatnosti, se musí dodanit?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2008 18:06

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.72.---

      Re: Závazky rok po splatnosti
      Koukněte na § 23/3/12 ZDP. Jedná se o 36 měsíců po splatnosti plus další případy.

      Podrobně je to rozebráno např. v posledních Metodických aktualitách Svazu účetních.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).