Hlavní navigace

Pobyt na dovolené placený zaměstnavatele

  • (neregistrovaný) 90.176.200.---

    17. 9. 2008 22:09

    Máte někdo zkušenosti s placením pobytu na dovolené zaměstnavatelem ? Jak se o tom účtuje a případně odkaz na zákon o DP?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2008 18:03

      julka (neregistrovaný) 77.242.82.---

      Re: pobyt na dovolené placený zaměstnava
      §6 ost.9 písm. d ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).