Hlavní navigace

Techn.zhod. X oprava?????

  • (neregistrovaný) 193.179.106.---

    18. 9. 2008 10:08

    Mam byt v os.vl. Byt pronajimam dle §9
    Uplatnuji skutecne vynalozene vydaje (odpisy, pojisteni, dorbne opravy...)
    Mohu na tento byt tvorit zakonnou rezervu na opravy HM?
    Pokud ano, je prestavaba bytoveho jadra ze sadrokartonu na zdene oprava nebo technicke zhodnoceni?
    Tak samo je vymena kuchynske linky za novou opravou ci TZ?
    Dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).