Hlavní navigace

Povrzení o studiu zvýhodnění do 18let

  • (neregistrovaný) 88.102.57.---

    22. 9. 2008 7:29

    Prosím, potřebuji potvrzení o studiu dítěte, které nemá 18, abych mohla uplatnit zaměstnanci daň.zvýhodnění na dítě?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 9. 2008 7:38

      alena (neregistrovaný) 194.228.10.---

      Re: povrzení o studiu zvýhodnění do 18le
      Já být Vámi, tak ho vyžaduji, i když mu není 18, vyžaduji potvrzení raději už od 17 let. Myslím, že pro zaměstnance by to neměl být problém donést od dítěte ze školy.

    • 22. 9. 2008 7:53

      Anna (neregistrovaný) 81.144.242.---

      Re: povrzení o studiu zvýhodnění do 18le
      ***
      A co vás k tomu vede? Do dosažení zletilosti dítěte je podmínkou spolužití v domácnosti a to, že nárok neuplatnil nikdo jiný.

    • 22. 9. 2008 8:09

      Daniela (neregistrovaný) 88.102.57.---

      Re: povrzení o studiu zvýhodnění do 18le
      A pokud nezletilé dítě trvale pracuje, může rodič uplatňovat zvýhodnění?

    • 22. 9. 2008 8:23

      Dáša (neregistrovaný) 90.177.176.---

      Re: povrzení o studiu zvýhodnění do 18le
      Na nezletilé dítě se uplatňuje zvýhodnění a nezkoumá se nic jiného než věk. Ani při podání DAP na fin.úřadě po Vás nic nebudou na ně vyžadovat. §35c, odst.6a

    • 22. 9. 2008 8:23

      Daniela (neregistrovaný) 88.102.57.---

      Re:děkuji.
      >>>>>Prosím, potřebuji potvrzení o studiu dítěte, které
      >>>>>nemá 18, abych mohla uplatnit zaměstnanci
      >>>>>daň.zvýhodnění
      >>>>>na dítě?
      >>>>
      >>>>Já být Vámi, tak ho vyžaduji, i když mu není 18,
      >>>>vyžaduji potvrzení raději už od 17 let. Myslím, že
      >>>>pro
      >>>>zaměstnance by to neměl být problém donést od dítěte
      >>>>ze
      >>>>školy.
      >>>***
      >>>A co vás k tomu vede? Do dosažení zletilosti dítěte
      >>>je
      >>>podmínkou spolužití v domácnosti a to, že nárok
      >>>neuplatnil nikdo jiný.
      >>A pokud nezletilé dítě trvale pracuje, může rodič
      >>uplatňovat zvýhodnění?
      >Na nezletilé dítě se uplatňuje zvýhodnění a nezkoumá
      >se nic jiného než věk. Ani při podání DAP na fin.úřadě
      >po Vás nic nebudou na ně vyžadovat. §35c, odst.6a

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).