Hlavní navigace

Silniční daň

  • (neregistrovaný) 80.188.113.---

    22. 9. 2008 8:28

    Dobrý den,

    prosím o vaše názory - musí se platit silniční daň za auto vložené do obch. majetku, jehož spz není v depozitu, ale auto nejezdí - názory se různí, raději silniční daň platíme, nemáte s tím někdo zkušenosti ?

    Děkuji a přeji hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 9. 2008 8:50

      linda (neregistrovaný) 194.145.182.---

      Re: silniční daň
      pokud máte auto v OM a nemáte SPZ v depozitu, tak musíte platit silniční daň - i když s autem nejezdíte.

    • 24. 9. 2008 8:44

      Mirena (neregistrovaný) 217.115.254.---

      Re: silniční daň
      Podle mě daň neplatíte za ty měsíce, kdy s autem nejezdíte. § 2 odst. 1 zákona o sil.dani. V měsíci kdy s autem nejezdíte tak nesplňujete rozhodné skutečnosti,které jsou v tomto paragrafu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).