Hlavní navigace

Stravné v souvislosti s pracovní cestou

  • (neregistrovaný) 213.180.38.---

    22. 9. 2008 10:32

    Může zaměstnavatel poskytnout stravné podle § 163 ZP ve výši 58,- kč již při pracovní cestě trvající 4 hodiny a 30 minut? (Není tam zmínka o pracovní cestě kratší než 5 hodin, jako tomu je u § 176 ZP, tzn.u zaměstnavatele, který je státem, územním samosprávným celkem atd.)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 9. 2008 10:34

      anna (neregistrovaný) 62.40.91.---

      Re: Stravné v souvislosti s pracovní ces
      Jestliže je vyslán na služební cestu tak nešikovně, že zmešká oběd,
      má zaměstnavatel možnost mu vyplatit stravné v nejnižší sazbě, tj.jako by na PC strávil 5-12 hodin

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).