Hlavní navigace

Cestovné proplácené zdrav. pojišťovnou?

  • (neregistrovaný) 194.228.235.---

    22. 9. 2008 13:59

    Manžel po operaci krční páteře, čeká ho druhá operace během půl roku. Nedávno mu přiznali plný invalidní důchod zatím na půl roku. Dnes jsem se dozvěděla, že když ho vozu do nemocnice na vyšetření - CT, MR, pooperační kontrola apod., můžu si požádat ve ZP o proplacení cesovních výdajů dokonce i na cestu osobním vozem? Je to pravda? Nemáte s tím někdo zkušenosti?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2008 20:21

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: Cestovné proplácené zdrav. pojišťovn
      Toto řeší zákon o veřejném zdravotní pojištění v § 36.Musí to být schváleno ošetřujícím lékřem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).