Hlavní navigace

Prům.čis.měs.výdělek pro pracovní úřad?

  • (neregistrovaný) 81.19.3.---

    23. 9. 2008 8:35

    Dobrý den,

    může mi prosím někdo poradit, jak se počítá tato cifra ? Zaměstnanec vloni ukončil pr.poměr 20.8.2007. Pak byl na neschopence. Teď mi poslal papír z úřadu práce a tam chtějí průměrný měsíční čistý výdělek. A já nevím, jak na to. Vzít červenec a srpen čistý výdělek a podělit to odprac.hodinama ? Chytrou knížku jsem nechala doma a on to dneska potřebuje. Můžete mi prosím někdo poradit ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 9. 2008 8:40

      xy5 (neregistrovaný) 195.47.3.---

      Re: prům.čis.měs.výdělek pro pracovní úř
      a jako přílohu k zápočtovému listu jste průměrný výdělek nedávala? Ten by nyní mohl použít.
      Pokud se jedná o loňský rok, tak bych použila průměr platný pro III. Q 2007 (tj. za duben - červen 2007)
      spočítáte hrubý příjem a čistý příjem dle Zákoníku práce § 351-362

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).