Hlavní navigace

Prodej majetku spěchá!!!

  • (neregistrovaný) 217.196.212.---

    23. 9. 2008 11:06

    Dobrý den,
    prosím, poraďte, firma A s.r.o.,odprodává svůj majetek,třem firmám, které vlastní každý jednu firmu společníci firmy A.
    Dohodli se, že si majetek odprodají v pořizovací ceně, přestože byl pořízený již v roce 2007. Je to možné?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2008 8:01

      julka (neregistrovaný) 77.242.82.---

      Re: Prodej majetku spěchá!!!
      Měly by fakturovat za ceny, za které by byl majetek odprodán
      v roce 2008 běžně na trhu - jedná se o spojené osoby § 23 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).