Hlavní navigace

Povinnosti pronajímatele

• (neregistrovaný) 83.208.8.---

24. 9. 2008 14:42

Obracím se z dotazem, ohledně povinností pronajímatele.Jsme majitelé několika obchodů u jednoho pronajímatele, který má dojem, že může dělat všechno a když se na něho obrátíme s konkrétním dotazem, zná jen jednu odpověď, když se nám to nelíbí , můžeme jít jinam.Nyní nám zvedl nájem, sice jen o korunu, ale nikomu nedal předem nic vědět a na faktuře za srpen je místo ceny 75, nyní 76..Myslím, že je povinen předem upozornit a dát podepsat dodatek smlouvy...Vyúčtování topení nedělá vůbec, když si stěžujeme, že netopí a je zima dodá jen, že na nás stejně doplácí ( já platím za rok 24 tisíc a mám obchod o 63mě)...Elektroměry máme svoje, ale stejně nám účtuje měsíčně kolem 90Kč za příkon, systémové položky aj..Tuto částku také průběžně zvyšuje...Bydlíme na malém městě, kde není snadné sehnat prostory k podnikání.Poraďte kam se obrátit, aby si pan majitel nemyslel, že může všechno...Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 9. 2008 7:44

Karel (neregistrovaný) 195.122.214.---

Re: Povinnosti pronajímatele
      Reknu to kratce - kdyz se Vam to nelibi, jdete jinam.

Ta koruna na fakture muze byt preklep.
      Podivejte se do smlouvy o pronajmu, tak je nvysovani a ceny za sluzby urcite uvedeny vcetne valorizace.
      Elektrina se nes neplati za kw ale za kw + distribuce, tzn, ze to co protopite tak to same je distribuce.

Vse zalezi na tom co jste si smluvne sjednali.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).