Hlavní navigace

Úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 89.248.248.---

    24. 9. 2008 15:01

    Dobrý den,
    slyšela jsem že pro letošní rok nebude možné uplatit do daňově uznaných nákladů úroky z úvěru (jen do určité částky). Do jaké výše je možné úroky z úvěru do daň.nákladů účtovat?
    Děkuji za odpověď
    Radka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2008 15:09

      I. (neregistrovaný) 88.146.10.---

      Re: Úroky z úvěru
      Pročtěte si v zák.o dani z příjmu §25 odst.1 písm.w. Pokud nemáte úvěr od spojené osoby, tak máte úroky (a případné další fin.náklady spojené s tím úvěrem) do výše 1 mil.Kč daňové.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).