Hlavní navigace

Podpůrčí doba!

  • (neregistrovaný)

    24. 9. 2008 17:18

    Dobrý den.jsem tady opět a opět doufám že mi poradíte...:-)
    30.9 2008 jdu před komisi na OSSZ kvůli prodloužení podpůrčí doby...Dnes jsem byl na kontrole u svého ortopeda a ten mi do zprávy kterou předložím komisi mimo jiné napsal:Že dle RHB má svalovou Dysbalanci,evidentní oslabení pletence ramenniho l.sin,dále ještě není idealní svalová souhra a při nesení těžších břemen občas parestezie(horkost a brněni v prstech),Stran pooperačního stavu na levém rameni vhodné dobrat RHB,ale již nyní je rozsah pohybu použitelný pro běžné činosti,vyjímkou ale jsou zvedaní a nošení břemen nad ůrovní ramen,jinak stran Stability ramene s ohledem na časový odstup (operace 4.2 2008-tedy téměř 8 měsíců léčby)již možno považovat za léčbu ukončenou,velký důraz na individualní cvičení a docvičení svalové dysbalance-toto již na pacientovy....
    A ted o co mi jde...!!!Podal jsem si žádost o prodloužení podpůrčí doby z důvodu neukončené lečby a neukončených RHB...jde mi o to aby mi to prodloužili maximálně o 4 nebo 5 týdnů at dokončím RHB na které dojíždím z Opavy do Ostravy 4 krát týdně...myslíte že když si přečtete tuhle zpravu od ortopeda,že mi podpůrčí dobu prodlouží?Jaký je na to Váš názor?Mimo jiné jsem jim na sociálku poslal i zprávu z RHB kde je napsáno že mám bolesti,Omezený rozsah pohybu atd...a také vyjádření moje obvodní lékařky která napsala podobné důvody jako doktorka na RHB.Jak říkám jde mi jen o prodloužení P.Doby jen o max.5 týdnů,protože pokud by mě poslal posudkový lékař do práce a já bych do práce přišel a řekl bych jim že budu 4 krát týdně pracovat 3 hodiny a pak jedu na RHB, a tím pádem odpraucuji jen nějakých 20hodin týdně ze 42 hodin,by asi jen těžko příjmuli...Můžete napsat jaké mám vyhlídky na OSSZ před komisí?Moc děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).