Hlavní navigace

Výpočet nároku na důchod - úmrtí dítěte

  • (neregistrovaný) 194.228.235.---

    25. 9. 2008 8:46

    Pracovnice chce spočítat kdy má nárok na důchod. Má u nás vedeny 3 děti, až nyní jsme zjistili že jedno z nich zemřelo když mu bylo 1,5 roku. Nevíme zda máme počítat jako že vychovala 2 nebo 3 děti, je to nějak omezeno? Kolik let dítě musí vychovávat, někde jsem se dočetla že 10 let, ale nevím zda je to pravda?

    Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 9. 2008 9:57

      Líba (neregistrovaný) 85.70.202.---

      Re: Výpočet nároku na důchod - úmrtí dít
      Ano. Zákon č. 155/1995 Sb, § 32, odst. 4.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).