Hlavní navigace

Povinné označování ubytovacíh provozoven

  • (neregistrovaný) 77.48.27.---

    25. 9. 2008 12:55

    dobrý den, neví někd, co znamená a co z toho plyne? povinné označování ubytovacích provozoven. děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 9. 2008 17:15

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: povinné označování ubytovacíh provoz
      pokud vím, tak tato povinnost je stanovena v živ.zákoně, § 17, odst. 8, písm.c)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).