Hlavní navigace

Evidence na úřadu práce

  • (neregistrovaný) 85.93.113.---

    26. 9. 2008 8:00

    Když úřad práce vyřadil z evidence uchazeče o zaměstnání k 14.5.2008, kdy se může tento uchazeč znovu zaregistrovat na ÚP?? Je to 6 nebo 12 měsíců, kdy musí být přetžka?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 9. 2008 9:15

      Micka (neregistrovaný) 212.71.149.---

      Re: evidence na úřadu práce
      §30 odst. 4 Uchazeč o zaměstnání, který byl vyřazen z evidence uchazečů o zaměstnání, může být na základě nové písemné žádosti do evidence znovu zařazen nejdříve po uplynutí doby 6 měsíců ode dne vyřazení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).