Hlavní navigace

Výpověď zaměstnanci dle §55 ZP

  • (neregistrovaný) 83.69.62.---

    30. 9. 2008 8:44

    Dobrý den, mám prosbu:
    Zaměstnanec odcizil v provozovně část poklad.systému (Pc).
    Byl zachycen kamer.systémem a bylo na něj podáno trest.oznámení. Od tohoto dne začal marodit a přestal komunikovat se zaměstnavatelem. Po skončení PN (31.8.) se neozývá, nezvedná telefon a při návštěvě zaměs-tele neotvírá. Upozorňuji, že zaměs-vatel chtěl ukončit PP již během PN a solidně.Dostane výpověď dle §55 ZP. Můžeme jí napsat i zpětně od 1.9.08? Vím že se musíme řídit ZP, kdy výpověď je platná doručením, ale celé září bude mít stejně Ačka. Jde to tedy i zpětně?
    Moc děkuji za všechny rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 9. 2008 8:58

      eva (neregistrovaný) 62.84.133.---

      Re: výpověď zaměstnanci dle §55 ZP
      Zpětně to opravdu nejde, to by s Vámi musel chtít spolupracovat a to jak se zdá nechce. Takže Vám nezbyde nic jiného než běžný postup.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).