Hlavní navigace

Penzijní fond

  • (neregistrovaný) 93.89.144.---

    30. 9. 2008 9:23

    Dobrý den,
    S Penzijním fondem máme uzavřenou smlouvu o spolupráci v oblasti penz.připojištění a z toho vyplývající odměny hrazené penz.foudem naší firmě. Je tato odměna daněna DPH? Nemůžeme to najít. Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 9. 2008 11:03

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Penzijní fond
      Jde o provizi za zprostředkování pojištění - pak § 55?
      Pokud ne, pak 19 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).