Hlavní navigace

Kam zaúčtovat rozbité zboží?

  • (neregistrovaný) 213.192.14.---

    30. 9. 2008 10:31

    Dobrý den,
    měla bych dotaz a prosbu o radu.
    Firma, PÚ, A sklady
    Kam a jak správně bych měla zaúčtovat rozbité zboží (např. vrácené od zákazníka)?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 9. 2008 11:29

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Kam zaúčtovat rozbité zboží?
      Do nákladů za určitých podmínek §24/zg

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).