Hlavní navigace

Příjmový pokladní doklad

  • (neregistrovaný) 212.96.160.---

    30. 9. 2008 10:53

    Chtěla jsem vědět: mám zjednodušený daňový doklad jen s částkou vč.DPH a na dokladě není rozepsaná daň a není napsaný ani"19%".Takže nevím jestli jsou plátci 19 nebo 9% DPH nebo nejsou plátci vůbec. Na razítku není uvedeno IČ ani DIČ. Co je mou povinností - neuplatnit si DPH?
    A kdyby tam alespoň Ičo uvedené bylo stačí mě to k tomu, abych věděla že jsou plátci?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 9. 2008 10:57

      a (neregistrovaný) 88.101.135.---

      Re: Příjmový pokladní doklad
      Ověření plátce je na internetu , ale pouze podle DIČ. Zavolejte jim, zda jsou plátci a vyžádejte si opravu dokladu.
      Nebo zaúčtujte bez nároku DPH

    • 30. 9. 2008 13:08

      Daniela (neregistrovaný) 88.102.57.---

      Re: Příjmový pokladní doklad
      Pokud není vyčíslená sazba DPH, tak vrátit k opravě nebo nenárokovat. §25 4,f

    • 30. 9. 2008 13:44

      jana (neregistrovaný) 84.244.116.---

      Re: Příjmový pokladní doklad
      >>>>Chtěla jsem vědět: mám zjednodušený daňový doklad jen
      >>>>s částkou vč.DPH a na dokladě není rozepsaná daň a
      >>>>není napsaný ani"19%".Takže nevím jestli jsou plátci
      >>>>19
      >>>>nebo 9% DPH nebo nejsou plátci vůbec. Na razítku není
      >>>>uvedeno IČ ani DIČ. Co je mou povinností - neuplatnit
      >>>>si DPH?
      >>>>A kdyby tam alespoň Ičo uvedené bylo stačí mě to k
      >>>>tomu, abych věděla že jsou plátci?
      >>>
      >>>Když si přečtete zákon o DPH - tak Vy musíte žádat o daňový doklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).