Re: Účetní hodnota firmy, prodej podílu
Nechala bych si udělat odborný posudek na cenu firmy. Zkuste hledat na netu, oceněním firem se teď živí dost lidí. Jinak závěrka Vás určitě nemine. Kvůli tomu, že je to z důvodu rozvodu, pro jistotu bych do posudku vložila nějaké peníze a nechala si odborně zpracovat, aby potom nedošlo k dalším právním komplikacím.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
Velký manuál k paušální dani OSVČ pro rok 2026
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
1. 10. 2008 12:56
Společníci (s.r.o.), manželé - rozvod a dělení podílů... resp. manželka prodá podíl svých 35 % bývalému manželovi, který má v současné době 65 %.
Prosím o radu, jak stanovit učetní hodnotu firmy, příp. tržní hodnotu firmy? Je třeba ke dni ochodu společníka z firmy udělat mimořádnou účetní uzávěrku? Děkuji.