Hlavní navigace

Dílna není v OM jak je to s náklady?

  • (neregistrovaný) 213.226.240.---

    2. 10. 2008 9:10

    Máme dílnu, která ale není zařazená v OM. Kdysi jsme na to bez problémů uplatňovaly náklady na opravy , údržbu a provoz. Pak byla nějaká změna v zákoně o dani z příjmů, že to již nyní není možné. Prosím, od kdy to platí?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2008 14:51

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Dílna není v OM jak je to s náklady?
      Od 1.1.2006 - § 25 odst. 1 písm. u).

    • 2. 10. 2008 17:23

      jarda (neregistrovaný) 213.226.240.---

      Re: Dílna není v OM jak je to s náklady?
      Děkuji. Ten § znám, ale kde najdu, že se jedná o novelu od 1.1.2006?

    • 2. 10. 2008 19:01

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Dílna není v OM jak je to s náklady?
      Opravuji. V zákoně je od 1.1.2004. Novelizace zákona 583/1992 Sb. zákonem 438/2003 Sb. s platností od 1.1.2004.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).