Hlavní navigace

DUZP u nájemného

  • (neregistrovaný) 85.160.11.---

    2. 10. 2008 11:08

    Ještě se jednou vracím k problematice nájemného. Pokud fakturuji nájemné 20. dne v měsíci na následující měsíc se splatností k 1. dni v měsíci následujícím, budu mít DUZP tedy 20.? Ve smlouvě toto nebylo nijak upřesněno, splátkový kalendář nebyl vystaven, jen podotknuto, že splatnost je vždy k 1. v měsíci.A pokud beru vystavení faktury za nájemné jako fakturu za službu, mohu mít tedy DUZP den vystavení faktury? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2008 12:18

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: DUZP u nájemného
      Ano, datum UZP je den, kdy je uskutečněno nebo vystaven DD a to ten den, který nastane nejdříve - § 21 odst. 6.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).