Hlavní navigace

Sídlo firmy

  • (neregistrovaný) 84.21.112.---

    2. 10. 2008 12:30

    dobrý den, s.r.o. má sídlo v městě Praha. dotaz je může si objednávat věci do nákladů na adresu domů i když tam nemá provozovnu? v praze je pouze sídlo firmy ale podnikání je v místě bydliště. Prosím poradte jak správně postupovat. dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2008 13:33

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: sídlo firmy
      Podnikatel je povinen dle § 13a obch.zákoníku uvádět na všech písemnostech- i objednávkách své sídlo a další údaje, Nic nebrání tomu, aby do objednávky uvedl doručovací adresu- tedy bydliště, kam by mu bylo doručováno. Vždy ale musí být uvedeno sídlo firmy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).