Hlavní navigace

Hospodářský rok 2007-2008

  • (neregistrovaný) 90.183.74.---

    2. 10. 2008 12:49

    Dobrý den ,jakou sazbu daně mám použít za tento HR ?
    Koncem roku 2007 jsem byla na školení, kde nás pan auditor upozornil, abychom si dali pozor, že budeme platit tu vyšší sazbu daně 24%.Mě se to také zdá logické.Učetní rok končí v 6/2008 a to platí ZDP 2008 kde v §21 odst 6 se píše , že sazba daně ,která byla účinná k PRVNIMU dni zdanovacího období tj. k 1/7/2007 24%.jenže ted mi volal paní z FU že jsem měla použít 21%.Ne že bych nebyla ráda , ale je to tak správně ?Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).